LÍČENIE A ÚČES na každú príležitosť 

O NÁS

Vitajte na mojej stránke, 

Som Nicki a som vizážistkavlasová stylistka. Ako a prečo som sa ňou stala? Vždy ma zaujímala krása, ako tá vnútorná tak aj tá vonkajšia. Vždy som bola unesená z toho ako dokáže vhodný make up spraviť ženu ešte krajšiou akou je. Milujem ten pocit, keď žena začne výskať od radosti v momente keď sa uvidí v zrkadle po tom, čo mi zverila svoju vonkajšiu krásu do rúk, to je znamenie, že moja práca dáva zmysel. A to je ten dôvod prečo som sa rozhodla ísť touto cestou - rob, čo miluješ a miluj čo robíš. 

Pred pár rokmi som absolvovala rekvalifikačný kurz - vizáž - spoločenské účesy - módne poradenstvo a teraz moju prácu ponúkam každej žene, ktorá sa rada zverí do rúk profesionála, ktorý sa snaži naplniť všetky predstavy klientky a tak docieliť maximálnu spokojnosť ženy, ktorá do mňa vložila dôveru v zdokonalení jej vonkajšej krásy. 

Pôsobenie 

Nicki Brilliant je vizážistka z Martina, ktorá pôsobí hlavne v celom Žilinskom kraji, Banskobystrickom kraji a Trenčianskom kraji, po dohode je možné aj iné mesto v rámci Slovenskej republiky.